Idea wiodąca

Kolor – sklep plastyczny i galeria sztuki

Coś więcej, niż sklep plastyczny, nie tylko galeria sztuki współczesnej. To miejsce, w którym wieloletnia tradycja łączy się z fachową, ciągle rozwijaną wiedzą. Tak wybitne dzieło, zasługuje na godną oprawę.

Strona internetowa

Strona internetowa

Sztuka nie jest jednobarwna i nudna. Każde dzieło to eksplozja inspiracji, pomysłów i kolorów. Witryna miejsca kreatywnego - musi elektryzować barwą i formą. Galeria obrazów, wyglądająca jak ekspozycja na ścianie? Od dziś możesz obcować ze sztuką, nie wychodząc z domu. Artysta nie ma czasu zajmować się przyziemnymi sprawami - ale chce zawsze mieć wygodny dostęp do inspiracji. Tę możliwość gwarantuje dostosowanie witryny do wymagań Responsive Web Design - strona w perfekcyjnej jakości jest wyświetlana przez każde urządzenie mobilne.

Wizytówki

Elegancja i prostota, kolor i ekstrawagancja - łączymy niemożliwe, by w pełni oddać pasję Klienta. Prawdziwy artysta stworzy dzieło na każdym formacie - i naszej kreatywności nie ogranicza mała forma.

ulotki

Eksplozja barw, która przykuwa wzrok i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Nie zwykła ulotka - a dawana wprost do ręki inspiracja.

Roll-up

Roll-up