Idea wiodąca

Steam & shine

Pierwsze profesjonalne studio kompleksowej kosmetyki pojazdów w Szczecinie - taki projekt zasługuje na niebanalne zaprezentowanie. Pionierstwo nie godzi się na półśrodki.

Strona internetowa

Strona internetowa

Pełne oddanie innowacyjności pomysłu Studia. Oryginalny layout, wyśrubowana precyzja i wycięcia, kształtem nawiązujące do przednich świateł samochodu. Ekskluzywność wymaga spełnienia wyśrubowanych standardów. Strona perfekcyjna na każdym urządzeniu mobilnym - to spełnienie wymagań Responsive Web Design.

Wizytówki

Prostota i klasyka, zamknięte w małej formie i czarnym kolorze. Nie zawsze potrzeba krzykliwych barw, by produkt został zauważony.

ulotki

Płaskie i matowe broszurki nas nie satysfakcjonują. Rozkładana ulotka, stworzona na wzór folderu reklamowego - symbolizuje luksus i profesjonalne podejście do każdej osoby, która dostanie ją do ręki. Połyskujący, odbijający światło lakier UV to przedsmak tego co otrzymasz, gdy oddasz swój samochód pod opiekę Steam&Shine. Na awersie QR Code - najprostsza możliwość zobaczenia witryny, nowoczesne rozwiązanie, którego w tej branży nie mogło zabraknąć.

Roll-up

Roll-up

Profesjonalną usługę chwalimy wielkoformatowo. Klasyka, elegancja i uchylenie rąbka tajemnicy - to roll-up, który przykuwa wzrok.